• Önemli Açıklama Sermaye piyasalarında yapacağınız işlemler sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar etme riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle, işlem yapmaya karar vermeden önce, piyasada karşılaşabileceğiniz riskleri iyice değerlendirmeniz ve mali durumunuzu dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir. Burada Yer Alan Bilgiler ve Yorumlar Yatırım Tavsiyesi Değildir. Yatırım Danışmanlığı Hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, vb kuruluşlar tarafından sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir...

KAP  ***TUKAS*** TUKAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

KAP
kap.jpg

***TUKAS*** TUKAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)***TUKAS*** TUKAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Evet (Yes)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
20.05.2022 - 15.12.2022
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

                       20.05.2022 ve 15.12.2022 tarihli duyurularımızla ilgili olarak SPK'nın (II-15.1) Özel Durumlar Tebliği'nin 23/7 maddesi kapsamında yapılan açıklamamız aşağıda yer almaktadır.
 
Şirketimizin Torbalı fabrika yerleşkesinde  3,9 MW gücünde Çatı Güneş Enerji Santrali (GES) projesi yatırımı için T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü'ne yapmış olduğumuz teşvik müracaatı onaylanmış ve tarafımıza 30 milyon TL tutarında Yatırım Teşvik Belgesi düzenlenmiştir. 
 
 
Yatırımın Yararlanacağı Destek Unsurları                                             Destek Oranı
- Sigorta Primi İşveren Hissesi                                                                     6 YIL
- Vergi İndirimi                                                                                        %70, YKO %30
- KDV İstisnası
 
 
Kamuoyuna ve yatırımcılarımıza saygıyla duyurulur.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1088490


BIST
 
Üst